zoznam emailov

Konečne riešenie jednoduchej domácej automatizácie.

Moderné, výkonné lacné riešenie domácej automatizácie. Od ovládania žalúzií až po Inteligentnú efektívnu reguláciu vykurovania. Domáca automatizácia založená na Loxone Miniservery, ktorá spĺňa všetky aspekty moderného "chytrého" ovládanie domácnosti. 

Tienenie:

Je jedno, či chcete realizovať ovládanie žalúzií, markíz alebo roliet - s Loxone je možné všetko a presne tak, ako chcete Vy!   Vyžmýkajte z Vašej tieniacej techniky čo najviac - ide to a my vieme ako. Objavte s Loxone možnosti inteligentného tienenia v závislosti na okolitých javoch, dennom svetle alebo ročnom období - bez ohľadu na to, čo a ako chcete jednoducho ovládať: klasické ovládanie s bežnými tlačidlami, pomocou smartphone (iPhone, Andorid), tabletu alebo centrálnymi funkciami.

Posledné novinky

 

17.12.2015

V  novej Loxone Smart Home App 6 je (okrem očakávanej verzia pre tablety)  jedna nová, skvelá a jednoduchá obrazovka pre Váš iPad alebo Android, ktorá predstavuje revolučné ovládanie chytrého domu. Volá sa   režim na stenu.
 

1.12.2015

Domácnosti môžu od 1. decembra 2015 žiadať o príspevky na inštaláciu zariadení na využívanie obnoviteľných zdrojov energie z európskych a štátnych zdrojov. Spustenie projektu, ktorý pomôže vlastníkom rodinných a bytových domov pokryť 30 až 50 percent z nákladov na moderné zariadenia ohlásil predseda vlády SR Robert Fico počas otvorenia prvého konzultačného centra projektu Zelená domácnostiam v Banskej Bystrici.