zoznam emailov

Konzultácia

Ak uprednostňujete radšej elektronickú komunikáciu pred osobným stretnutím, vieme aj v tomto prípade pri poskytnutí podkladov pracovať.

Návrh

Pomocou všetkých dostupných informácií vypracujeme návrh riešenia. Od prvotnej skice až po realizačný projekt. Aj pre katalógové projekty.                                                 

Realizácia

Dodávka komponentov od renomovaných výrobcov, ich zabudovanie do stavby, zapojenie, oživenie a naprogramovanie podľa Vašich požiadaviek.

Postup pri riešeniach. 

Každá činnosť sa dá robiť viacerými  spôsobmi. Buď spontánne alebo riadene. Pri veciach ako je Vaše bývanie, by ste sa však mali rozhodnúť pre tú druhú alternatívu. Dom nestaviate na rok alebo dva. To by mal byť priestor v ktorom sa cítite príjemne, bezpečne , fajn !

A tu by ste sa mali radšej obrátiť na odborníkov:

 • Konzultácia:
   Oboznámenie sa s Vašimy očakávaniami, obhliadka stavby, hľadanie riešenia
 • Návrh:
   Vypracovanie schématického podkladu, cenový návrh
 • Dodávka a montáž:
   Hovorí same za seba
 • Oživenie a nastavenie:
   Prispôsobenie Vašim požiadavka, prvotná konfigurácia.
 • Záručný a pozáručný servis:
   


Začíname s projektom

Každý projekt začína vyplnením "projekt" listu a bezplatnou konzultáciou na určenie Vašich potrieb. Zhruba týždeň po konzultácii  získate odhad času a nákladov na realizovanie zámeru. Budete dostávať pravidelné aktualizácie počas priebehu celého projektu. Vaše pripomienky budeme začleňovať do riešenia  na zaistenie Vašej spokojnosti s výsledným dielom.